Mercure Patria Częstochowa

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel Mercure Patria położony jest w centrum Częstochowy, w pobliżu Jasnej Góry, urzędów i centrum handlowego. Miasto Częstochowa jest znaczącym w kraju ośrodkiem katolickiego kultu religijnego. Przybywają tutaj pielgrzymi z całego świata. Wielokrotnie pielgrzymował na Jasną Górę Papież Jan Paweł II.

Do dyspozycji gości:

Usługi dodatkowe: żelazko w recepcji, suszarka do włosów w recepcji, skrytki depozytowe w recepcji, możliwość bezpłatnego skorzystania z telefonu (lokalnie), możliwość bezpłatnego skorzystania z faxu (lokalnie), materiały informacyjne o mieście/regionie, maszyny do czyszczenia obuwia, kącik czytelniczy, informacja turystyczna, hotel otwarty 24 h, wymiana walut, usługi pralnicze, sklep z upominkami, polityka cenowa wobec dzieci, parking strzeżony, parking niestrzeżony, parking dla autobusów, możliwość skorzystania z komputera, możliwość skorzystania z faxu, kwiaciarniafryzjer, butik, bezprzewodowy Internet (HOT SPOT).

Pokoje:

Hotel posiada ogółem 102 pokoje w tym pokoje dla osób palących i niepalących, apartamenty i pokoje dla osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są z prywatną łazienką, telewizją satelitarną, radiem, minibarem, bezpośrednim połączeniem telefonicznym, room service.

Wyżywienie:

Hotel posiada 3 restauracje: Pomarańczowa, Piramida, Kolumnowa. Bar aperitif- serwuje wyśmienitą kawę i szeroką paletę drinków.