Wenecki

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel “Wenecki” położony jest w centrum Częstochowy w pobliżu Alei Najświętszej Marii Panny prowadzącej do klasztoru na Jasnej Górze.
Częstochowa położona jest w południowej części Polski, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Miasto to jest jednym z najważniejszych ośrodków katolickiego kultu religijnego. Zespół klasztorny O.O. Paulinów usytuowany na wzgórzu, zwanym Jasną Górą, jest miejscem pielgrzymek ludzi z całego świata. Jan Paweł II niejednokrotnie odwiedzał Częstochowę.

Do dyspozycji gości:

Usługi hotelowe: Room Service, pranie/prasowanie, maszyny do czyszczenia obuwia, garaż, parking strzeżony, bilard, zwierzęta akceptowane.

Pokoje:

Hotel dysponuje, 30 wygodnymi i elegancko wyposażonymi pokojami jedno i dwuosobowymi. Wyposażenie pokoi: Tv/Sat tv, radio, telefon, zestaw do parzenia kawy/herbaty, sejf, dostęp do internetu, w łazienkach kabina prysznicowa, suszarka.

Wyżywienie:

Restauracja hotelowa serwuje potrawy kuchni polskiej, organizujemy również kameralne imprezy okolicznościowe. Bar Aperitif, śniadanie serwowane w formie bufetu szwedzkiego.