Pałac BAGATELA Książąt Radziwiłłów

Opis hotelu

Lokalizacja:

Zespół rezydencjonalny powstał w drugiej połowie XVIII wieku jako stała siedziba właścicieli majątku Czekanów. Założycielem zespołu był Michał Biernacki herbu Poraj, który odziedziczył majątek w 1768 roku. Na wiosnę 2000 roku nowy właściciel przystąpił do remontu kapitalnego pałacu, przywracając mu pierwotną urodę.

Do dyspozycji gości:

“Pałac Bagatela” oferuje fantastyczne warunki do rekreacji i wypoczynku. Doskonałe samopoczucie zapewni pobyt w saunie i pomieszczeniach “Fitness Center”. W pełni wykorzystano położenie pałacu w pięknym parku, do dyspozycji gości powstało wiele obiektów sportowych: boisko do piłki nożnej i siatkówki, boisko do koszykówki (oświetlone), kort tenisowy (oświetlony), pole do minigolfa (oświetlone), ścianka wspinaczkowa.
Przez las okalający pałacowy park przebiega atrakcyjna trasa turystyczna, zachęcająca do spacerów, grzybobrania, wycieczek rowerowych czy tez uprawiania nordic walking. Sprzęt sportowy można wypożyczyć w recepcji hotelowej. Niedaleko pałacu istnieje stadnina. Daje to możliwość odbywania przejażdżek konno i bryczkami, a zimą organizowania kuligów.

Pokoje:

Pałac Bagatela dysponuje dziewięcioma dwuosobowymi pokojami z pojedynczymi łóżkami oraz jednym apartamentem z podwójnym łóżkiem. Pokoje są klimatyzowane, wyposażone w łazienkę, telefon, TV-Sat i internet.

Wyżywienie:

Z uwagi na fakt, że pałacowa restauracja obsługuje tylko grupy zorganizowane, klientom indywidualnym proponujemy nocleg ze śniadaniem, bez możliwości zamówienia pozostałych posiłków.