Centrum Konferencji i Rekreacji AKWAWIT

Opis hotelu

Lokalizacja:

Zapraszamy Państwa do Centrum Konferencji i Rekreacji Akwawit. Obiekt położony jest blisko centrum Leszna.

Do dyspozycji gości:

Pływalnia AKWAWIT jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce, kąpiel w krystalicznie czystej i ciepłej wodzie w basenie sportowym lub rekreacyjnym pozwoli zapomnieć Państwu o stresie związanym z dniem codziennym. Pływalnia w połączeniu z Hotelem, Centrum Leczenia i Rehabilitacji, Kortami Tenisowymi oraz Restauracją to wspaniałe miejsce wypoczynku a zarazem jedyny tego typu obiekt w Polsce.

Pokoje:

Hotel posiada 173 miejsca hotelowe w komfortowo wyposażonych pokojach, które swą przytulnością i funkcjonalnością zagwarantują doskonały wypoczynek. W pokojach dla palących i niepalących znajduje się łazienka z prysznicem, suszarka do włosów, telefon, radio z budzikiem, telewizor, TV – SAT, minibary i lodówki w apartamentach.

Wyżywienie:

Restauracja hotelowa posiadająca kilka nagród i wyróżnień, ciesząca się dobrą opinią w środowisku wielkopolskim, poleca dania kuchni polskiej oraz szeroką gamę specjałów kuchni międzynarodowej. Wszystkie potrawy sporządzone są z naturalnych produktów, tradycyjnymi metodami tuż przed podaniem, których atutem jest doskonała jakość i oryginalność.
Snack Bar to miejsce skąd roztacza się widok na całą hale basenową, gdzie serwowane są smaczne i tanie posiłki.
Ogródek grillowy to idealne miejsce do wypoczynku i spotkań na świeżym powietrzu wśród zieleni, przy potrawach z grilla i muzyce.