Rubbens

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel Rubbens, otwarty w 2002 roku znajduje się w Łysomicach koło Torunia. Hotel jest położony około 5km od Torunia – miasta wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa Kultury UNESCO, zlokalizowany przy drodze A1, otoczony lasem stanowi wyśmienity wybór na miejsce pobytu podczas wizyty w Toruniu.

Do dyspozycji gości:

Internet sieciowy bezpłatnyw pokojach w prawym segmencie, internet bezprzewodowy WI-FI w restauracji i pozostałych pokojach; parking monitorowany. W hotelu jest udostępniona część rekreacyjna SPA – basen 4x8m z dwiema atrakcjami – masażem karku oraz przeciwprądem, jacuzzi 7 osobowe , dwie sauny: fińska i INFRAred. Hotel położony jest obok pięknego kompleksu leśnego, do którego można wybrać się na spacer lub jazdę rowerem.

Pokoje:

Hotel Rubbens oddaje do Państwa dyspozycji: 119 miejsc w pokojach: 43 dwuosobowych, 11 trzyosobowych, wyposażonych w telewizor, telefon , radio i łazienkę z prysznicem.

Wyżywienie:

Restauracja hotelu Rubbens zaprasza codziennie w godzinach od 10:00 do 22:00. Polecamy specjalności kuchni polskiej i europejskiej, szeroki wybór alkoholi i win z całego świata.