zdane prawo jazdy

Prezent za zdane prawo jazdy. Kilka pomysłów na prezent dla świeżo upieczonych kierowców

Zdanie egzaminu i otrzymanie prawa jazdy to długo wyczekiwany moment przez wielu kursantów. Przepustka do świata kierowców to ważny moment i dobra okazja, by pogratulować bliskiej osobie i z tej okazji wręczyć prezent. Jaki upominek się sprawdzi?

Przydatne gadżety

Niezależnie od tego, czy z okazji zdania prawa jazdy zamierzamy wręczyć bliskiej nam osobie drobny upominek, czy większy prezent, taki gest będzie zawsze miłym akcentem. Podarunek warto wybrać zgodnie z upodobaniami świeżo upieczonego kierowcy. Jeśli jednak nie wiemy, co się sprawdzić, możemy zdecydować się na wybór uniwersalnego prezentu. Może to być np.:

  • skrobaczka do szyb – praktyczny drobiazg, który z pewnością zostanie wykorzystany. Do skrobaczki możemy również dołączyć osłonę antyszronową na przednią szybę i odmrażacz do szyb w sprayu.
  • Zestaw środków pielęgnacyjnych do auta – z pewnością sprawdzi się dla wszystkich fanów i miłośników motoryzacji, którzy będą dbać o swój pojazd. Zestaw może obejmować np. piankę do czyszczenia tapicerki, ściereczki z mikrofibry, płyn do szyb czy uniwersalny środek do czyszczenia.
  • Brelok do kluczy – możesz wybrać opcję z grawerem i umieścić na breloku krótkie gratulacje lub zabawny wierszyk.
  • Kubek termiczny – sprawdzi się dla wszystkich miłośników gorącej herbaty czy kawy i będzie przypominać o zdanym egzaminie. Podczas dłuższej trasy czy przemieszczaniu się po mieście pozwoli na cieszenie się ulubionym napojem.

Uniwersalna kartka okolicznościowa

Niezależnie od tego, na jaki rodzaj prezentu się zdecydowałeś, miłym akcentem będzie również wręczenie kartki na różne okazje. Jeśli jesteś kierowcą z dłuższym stażem, na kartce możesz zapisać kilka swoich rad dotyczących jazdy samochodem i odnalezienia się w świecie kierowców. Możesz również wybrać karnet z już gotowymi życzeniami. Niezależnie od formy, będzie to pamiątka na długi czas.

Do kartki możesz dołączyć bukiet kwiatów i ulubione czekoladki dla kobiet oraz zabawny gadżet dla mężczyzn.

Prezenty dla niej i dla niego – o czym warto pamiętać?

Przejście przez kurs jazdy oraz zdanie egzaminu to często stresujący i wymagający proces. Dlatego dobrym pomysłem na prezent może okazać się również karnet na masaż czy dzień w spa. Możesz również sprezentować kurs doszkalający, który nauczy młodego kierowcę np. jak wychodzić z poślizgu i odzyskać panowanie nad autem podczas kryzysowych sytuacji za kółkiem.

Praktycznym prezentem będzie również ładowarka samochodowa do telefonu, uchwyt na szybę, wideorejestrator czy zestaw głośnomówiący. Wszystko w zależności od tego, czego osoba obdarowana najbardziej potrzebuje i co sprawiłoby jej radość. Warto pamiętać, że nie każdy świeżo upieczony kierowca będzie od razu dysponować własnym samochodem. Dlatego wybór prezentu będzie miał duże znaczenie.

Zdanie prawo jazdy to doskonała okazja, by pogratulować bliskiej nam osobie. Niezależnie od tego, czy z tej okazji zamierzamy wręczyć prezent swojemu dziecku, przyjacielowi czy bliskiej nam osobie, warto wcześniej zastanowić się, co sprawiłoby największą radość osobie obdarowanej.