Zespół Dworski Hotel Sarmata

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel Sarmata zlokalizowany jest 50 metrow od Bramy Opatowskiej – głównego wejscia na Rynek Starego Miasta. Obiekt otoczony jest terenem zielonym, gwarantując swoim Gościom spokojną atmosferę wypoczynku i prywatności.

Do dyspozycji gości:

Hotel Sarmata oferuje swoim Gościom jest jednym z nielicznych obiektów hotelowych, które mogą zaoferować Państwu niepowtarzalną atmosferę utrzymaną w duchu sarmackim. Zabytkowe i stylizowane wnętrza zespołu dworskiego, hotelu, restauracji i winiarni, zapewniają bogate doznania estetyczne. Zabytkowy zespół dworski Hotel Sarmata*** oferuje łącznie 127 miejsc noclegowych, w pokojach lub apartamentach z łazienkami, TV, telefonem, bezpłatnym dostępem do Internetu (LAN oraz WiFi). Ponadto oferujemy zaplecze SPA składające się z sauny i jacuzzi. Jako jedyny obiekt w Sandomierzu oferujemy parking strzeżony na terenie obiektu.

Pokoje:

Do Państwa dyspozycji oddajemy odrestaurowany, zabytkowy, XIX-wieczny dworek oraz oficynę z apartamentami oraz nowy budynek hotelu nawiązujący wystrojem do architektury zabytkowego dworku i ducha sarmatyzmu. Każdy z trzech obiektów oferuje niepowtarzalny klimat wnętrz oraz zaspokaja potrzeby gości indywidualnych czy rodzin z dziećmi. Dworek – 28 miejsc noclegowych, w tym: 4 apartamenty 2-pokojowe z łazienkami na parterze, 4 apartamenty 1-pokojowe z łazienkami na poddaszu.
Oficyna – 8 miejsc noclegowych, w tym: 4 pokoje 2 osobowe z łazienkami.
Hotel – 91 miejsc noclegowych, w tym: 15 pokoi 3-osobowych z łazienkami, 32 pokoi 2-osobowych z łazienkami.

Wyżywienie:

Restauracja Sarmacka to nowe odkrycie kulinarne w Sandomierzu. To doskonałe miejsce dla organizacji spotkań biznesowych oraz rozpoczęcia zwiedzania miasta. Stylizowane, klimatyzowane wnętrzna restauracji spotkają się z Panstwa uznaniem. Zapraszamy równiez do kamiennej winiarni. Ściany winiarni wykończone są naturalnym kamieniem (wapieniem jurajskim) dla podkreślenia historycznego klimatu oraz dla zapewnienia gościom dodatkowych wrażeń estetycznych. Od maja do października zapraszamy do letniego ogródka oraz na taras widokowy nad recepcją.