Mościcki Resort & SPA

Opis hotelu

Lokalizacja:

Zapraszamy Państwa serdecznie do Hotelu Mościcki znajdującego się w Inowłodziu, ok. 5 km od Spały. Inowłódź to jedno z najstarszych miast Polski, pierwsze wzmianki o jego utworzeniu pochodzą już z 1145 roku.

Do dyspozycji gości:

Zgodnie z filozofią SPA, dbamy nie tylko o kondycje ciała, ale również psychikę gościa – nasze zabiegi relaksują, odmładzają i regenerują. Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji wyposażone jest w: jacuzzi, saunę fińską (suchą) i parową (mokrą) gabinet masażu, sale fitness, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny. W Centrum wykonywane są zabiegi z zakresu: hydroterapii, światłolecznictwa, kinezyterapii, termoterapii, elektroterapii, fizykoterapii, zabiegi krioterapii miejscowej, laseroterapii i masaże.

Pokoje:

Hotel Mościcki**** Resort & Spa w Spale posiada: 99 miejsc noclegowych (+ 22 dostawki) w 13 pokojach jednoosobowych, 15 pokojach dwuosobowych, 24 pokojach dwuosobowych typu suit, 2 penthousach oraz 2 apartamentach. Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, dostęp do internetu, minibar i łazienkę. Wszystkie pokoje mają tarasy. Są dwa rodzaje pokoi: z łóżkiem pojedynczym i małżeńskim.

Wyżywienie:

Klimatyzowana restauracja hotelowa dla 90 osób, serwuje potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Podczas imprez okolicznościowych restauracja w połączeniu z salą konferencyjną może pomieścić do 200 gości.