Willa Górska Hawira

Opis hotelu

Lokalizacja:

Willa “Górska Hawira” to obiekt położony na wysokości 975 m n.p.m. w górnej części Kościeliska. Z okien willi rozpościera się piękny widok na Tatry Zachodnie i Tatry Wysokie. O każdej porze roku z okien i tarasu naszej willi podziwiać można całą panoramę polskich Tatr oraz najbardziej charakterystyczny tatrzański szczyt Giewont (1910 m n.p.m.). Willa “Górska Hawira” położona jest blisko znanych i najbardziej uczęszczanych szlaków turystycznych: Dolina Kościeliska (2 km), Dolina Chochołowska (4 km), Dolina Małej Łąki (1 km). W pobliżu znajdują się liczne wyciągi narciarskie i trasy rowerowe.

Do dyspozycji gości:

Do dyspozycji pozostawiamy jacuzzi, saunę, salę bilardową, salę kominkową, salę konferencyjno-kinową oraz taras widokowy. Proponujemy również kuligi z ogniskiem, wieczory z muzyką regionalną, wycieczki – Zakopane i okolice. Całodobowo monitorowany parking samochodowy.

Pokoje:

Serdecznie zapraszamy na wypoczynek do “Górskiej Hawiry”, gdzie w miłej, rodzinnej atmosferze spędzić można czas i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta. Oferujemy ciepło urządzone 2,3,4 osobowe pokoje z łazienkami wyposażone w sprzęt RTV.