Willa Baciarka

Opis hotelu

Lokalizacja:

Kameralna, nowoczesna i ekskluzywna WILLA BACIARKA zaprasza na komfortowy wypoczynek z dala od zgiełku wielkich miast. WILLA BACIARKA jest pachnącym świeżością trzy kondygnacyjnym, w stylu zakopiańskim murowanym, usytuowanym na szlaku Gubałówka ? Dolina Kościeliska na wysokości 954 m n.p.m. budynkiem.
W naszej okolicy znajdziesz polany pełne krokusów; zachwycisz się cudownością górskiej przyrody i zrelaksujesz się w miłej, rodzinnej atmosferze.

Do dyspozycji gości:

Na terenie obiektu do dyspozycji gości jest aneks kuchenny, komputer, bezprzewodowy Internet, parking i piękna góralska huśtawka. Atrakcją turystyczną jest nowoczesny wyciąg “Szymoszkowa” oddalony o około dwa kilometry od naszej wilii. Wyciąg działa cały rok.
Organizujemy: ogniska, wycieczki, kuligi, imprezy regionalne. Proponujemy i zorganizujemy inne ciekawe formy spędzenia wolnego czasu; wszystko zależy od Państwa. Współpracujemy i z najlepszymi tatrzańskimi przewodnikami oraz instruktorami PZN.
Dla gości podróżujących autokarem lub pociągiem organizujemy dojazd do naszego obiektu.

Pokoje:

Naszym gościom oferujemy noclegi w pokojach dwu i trzy osobowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy również apartament dla maksymalnie czterech osób. Wszystkie pokoje wyposażone są w meble (stolik, szafa, krzesła, nakastliki), telewizor LCD, nowoczesną łazienkę z prysznicem, telewizję satelitarną, czajnik bezprzewodowy, w pokojach o wyższym standardzie lodówka. Większość naszych pokoi posiada balkony, z których widać piękną panoramę Tatr.

Wyżywienie:

Na życzenie gości serwujemy śniadania.