Venecia Palace

Opis hotelu

Lokalizacja:

Venecia Palce to elegancki i luksusowy hotel czterogwiazdkowy, usytuowany na przedmieściach Warszawy, przy trasie Warszawa-Katowice-Kraków, 10 km od Pałacu Kultury, 5 km od Lotniska Okęcie. Hotel posiada uroczy, olbrzymi dziedziniec z dwuhektarowym jeziorkiem. Venecia Palace to rozległy kompleks hotelowo – konferencyjny z atrakcyjnymi terenami i dużym zapleczem rekreacyjnym. Przystosowany jest do obsługi grup zorganizowanych jak i gości indywidualnych szukających wypoczynku w ciszy, spokoju i kontakcie z przyrodą.

Do dyspozycji gości:

Obiekt dozorowany przez agencję ochrony + monitoring. Malownicze i rozległe tereny o charakterze parkowo rekreacyjnym posiadają dwuhektarowe jeziorko z molem, Świątynię Dumania Tempietto na wyspie. Goście do dyspozycji maja łodzie spacerowe i leżaki plażowe.

Pokoje:

Hotel Venecia Palace posiada 76 komfortowo wyposażonych pokoi. Większość pokoi zaprojektowanych zostało w konwencji rzymsko-weneckiej utrzymanych w ciepłej tonacji złotych beży i brązów. Luksusowe, przestronne apartamenty zostały zaaranżowane aby zapewnić Gościom komfort i wygodę. Wyposażenie apartamentów w łaźnie parowe i duże wanny stwarza niepowtarzalny klimat wnętrz.
Wyposażenie pokoi:
-TV-SAT,
-łazienka z prysznicem,
-zestaw kosmetyków,
-suszarka,
-biurko,
-minibar,
-telefon,
-bezpłatny internet (Frame),
-room-service,
Wyposażenie apartamentów:
-łazienka z prysznicem,
-suszarka,
-zestaw kosmetyków,
-dwuosobowa wanna otwarta na pokój,
-duże łoże 180×200,
-biurko,
-telewizor 32?,
-DVD,
-stałe i bezpłatne łącze internetowe,
-telefon,

Wyżywienie:

Goście odwiedzający naszą restaurację znajdą się w niepowtarzalnej galerii zapachów i aromatów. Serwujemy potrawy kuchni światowej oraz dania według regionalnych przepisów mistrzów sztuki kulinarnej.Stosownie do pory roku na stołach królują potrawy z produktów sezonowych.Na życzenie posiłki przyrządzane są z indywidualnie dobranych składników trafiających w smak zależnie od apetytu Gościa. Restauracja czynna jest codziennie w porze śniadaniowej, podczas lunchu i kolacji. Latem w pałacowym patio podawane są także sezonowe specjały.
W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.