Erania

Opis hotelu

Lokalizacja:

Zapraszamy Państwa do malowniczo położonego Hotelu ERANIA. Piękny, rozległy teren przylegający do lasu nad Strugą Malechowską skłania do wypoczynku o każdej porze roku. Hotel Erania jest miejscem kameralnym. Ufamy, że odnajdą tu Państwo domową, swojską i przyjazną atmosferę połączoną z przysłowiową polską gościnnością.

Do dyspozycji gości:

Zapraszamy do SPA, które oferuje:
Kryty basen i jakuzzi, basen o wymiarach 12 x 6 m, z opcją masażu podwodnego i przeciwprądu.
Sauna Sucha zwana również sauną fińska, to sauna w której temperatura dochodzi do 90 st. C i charakteryzuje się małą wilgotnością powietrza.
Łaźnia parowa różni się od gorętszej, suchej sauny wilgotnością powietrza dochodzącą do 100% i temperaturą 46 st.C.
Słoneczna Łąka to nowoczesne i zdrowe opalanie oraz atrakcyjny relaks i wypoczynek np. po kąpieli wodnej lub saunowej. Słoneczna Łąka nadaje ciału zdrową karnację dzięki promieniom zbliżonym do naturalnego światła słonecznego.
Siłownia wyposażona w takie urządzenia jak bieżnia, rower, wiosła, ławkę i maszyny do ćwiczeń każdej partii mięśni.

Instytut Zdrowia & Urody zaprasza na szeroką gamę zabiegów odnowy biologicznej dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Instytu jest miejscem dla osób świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało w atmosferze ciszy i spokoju. Oferta Instytutu umożliwia stworzenie indywidualnego profilu zabiegowego, od programów pielęgnacyjnych, wyszczuplających do prozdrowotnych.

Miłośników hippiki zapraszamy do naszej stadniny, w której zarówno wytrawny, jak i początkujący jeździec znajdzie coś dla siebie. Nasze stajnie mieszczą 20 koni od szlachetnej półkrwi do rasy wielkopolskiej i śląskiej.

Pokoje:

Hotel Erania oferuje 31 komfortowych, stylowo urządzonych pokoi, w tym:
4 pokoje typu Suite składających się pokoju dziennego oraz sypialni, wyposażonych w telewizję satelitarną, telefon, suszarkę, mini bar, czajnik z kawą i herbatą oraz 2 szlafroki. Suity polecamy rodzinom z dziećmi, z uwagii na możliwość dostawawienia do pokoju maksymalnie 2 dostawek (rozkładana sofa, łóżko dostawne).
26 pokoii dwuosobowych wyposażonych w telewizje satelitarną, telefon, suszarkę i mini bar. Istnieje możliwość dostawienia dodatkowego łóżka (dostawka).
Apartament składający się pokoju dziennego oraz sypialni, łazienki z toaletą, osobnej toalety, wyposażony w telewizje satelitarną, telefon, suszarkę, mini bar, czajnik z kawą i herbatą oraz 2 szlafroki. Istnieje możliwość dostawienia maksymalnie 2 dostawek (rozkładana sofa, łóżko dostawne).

Wyżywienie:

Zapraszamy do stylowej hotelowej Restauracji która oferuje wybór dań kuchni europejskiej oraz wybrane przysmaki kuchni staropolskiej. Do posiłków polecamy specjalnie wyselekcjonowany wybór win.
Polecamy również kameralny Lobby Bar z kominkiem który oferuje szerki wybór koktajli oraz wyborną Cafe Vergnano i wybór deserów, w tym własne wypieki.
W podziemiach Hotelu znajduje sie PUB, gdzie w mrocznym klimacie można napić się beczkowego piwa, a także zagrać w bilard.
Na terenie Majątku polecamy również Grillowisko w bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu oraz możliwość grillowania na własną ręke nad stawem koło lasu.