Rezydencja Willa Port

Opis hotelu

Lokalizacja:

Kompleks hotelowo-apartamentowy Rezydencje Willa Port jest położony w Ostródzie na Mazurach, tuż nad brzegiem Jeziora Drwęckiego. Sąsiedztwo portu Żeglugi Ostródzko-Elbląskiej, starannie dobrane aranżacje roślinne, bliskość restauracji, wyciągu nart wodnych, toru kajakowego, plaży miejskiej czy drewnianego molo i bulwaru, z którego roztacza się widok na panoramę Jeziora Drwęckiego, nadaje Rezydencjom lokalny koloryt. Jest stąd także niedaleko do centrum miasta, gdzie znajdują się liczne sklepy, centrum handlowe, “Aquapark Ostróda”, ?Body Club? czy kompleks rozrywkowo-rekreacyjny ?Dario Bowling?. Krzyżują się tu trasy E-7: Kraków-Warszawa-Gdańsk oraz drogi 15 i 16: Olsztyn-Toruń-Poznań-Wrocław. Odległość z Warszawy to 215 km, z Gdańska 130 km, z Poznania 290 km.

Do dyspozycji gości:

Każdy apartament posiada w pełni wyposażoną kuchnię, komfortową łazienkę i jest wyposażony w telefon oraz telewizor. Wszystko to sprawia, że wprowadzając się do jednego z apartamentów musicie zabrać Państwo ze sobą jedynie rzeczy osobiste. Wszystkie lokale mają obszerne tarasy z pięknym widokiem na Kanał Pauzeński lub Jezioro Drwęckie. Aranżacja wnętrz apartamentów zapewnia komfort i pozytywne doznania estetyczne. Wszystkie elementy wystroju zostały staranie dobrane, tak by współtworzyły spójną stylistykę wnętrza. Apartamenty są dostępne w trzech różnych liniach stylistycznych i o odmiennym wyposażeniu. Do wyboru są lokale w klasie Comfort, Exclusive i Prestige.

Pokoje:

Rezydencje Willa Port to kompleks luksusowych apartamentów nad Jeziorem Drwęckim oraz w bezpośredniej bliskości Kanału Pauzeńskiego. Znajduje się w nim 38 kompleksowo wyposażonych apartamentów.

Wyżywienie:

Oferujemy obsługę spotkań i konferencji w zakresie cateringu. Na Państwa życzenie opracujemy menu odpowiadające specyfice spotkania, zajmiemy się dostarczeniem i serwowaniem posiłków. Zarówno dla grup zorganizowanych, jak i na indywidualne życzenia organizujemy dostawę posiłków do obiektu. Zapraszamy Państwa do przestronnej restauracji w Hotelu Platinum****, która pomieści 150 osób. Nasze dania to esencja tradycyjnej kuchni z motywami współczesnymi, łącząca w sobie