Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Opis hotelu

Lokalizacja:

Wykorzystując doskonałe zaplecze hotelowe, atuty przyrodnicze Mazur, najnowszą wiedzę, z dziedziny kosmetologii i wellness oraz dobroczynne działanie wody stworzyliśmy miejsce, gdzie ciało i umysł mogą odpocząć i uwolnić się od stresu.
Pieciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie ucieleśnia ideę SPA, która jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznego dbania o samopoczucie psychiczne i fizyczne. Znajdujący się na terenie hotelu Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris oferowuje szereg nowoczesnych i innowacyjnych zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała, masaże, zabiegi wodne, porady dermatologa, usługi fryzjerskie i inne.
Okolice zachęcają do pieszych i rowerowych wycieczek. Hotel położony jest w otulinie zieleni Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich, w sąsiedztwie jednej z najwyżej położonych miejscowości polskich pojezierzy – Wysokiej Wsi, w powiecie Ostróda.

Do dyspozycji gości:

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie ucieleśnia ideę sanus per aquam, czyli zdrowie dzięki wodzie. SPA jest dzisiaj synonimem luksusu i holistycznej troski o samopoczucie fizyczne i psychiczne. Korzystając z najnowszej wiedzy z zakresu kosmetyki i odnowy biologicznej Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie świadczy swoim klientom usługi najwyższej jakości dopasowując zabiegi i kuracje do indywidualnych potrzeb i preferencji.
W atmosferze pełnej harmonii oraz przytulnego komfortu goście mogą odprężyć się psychicznie i fizycznie korzystając z kompleksu 2 basenów, zespołu saun: fińskiej, łaźni rzymskiej, termarium ziołowego i termarium solankowego, 4 jacuzzi w tym zewnętrzne “Ciepłe Źródło”. Pełen zieleniCentrum SPA sprzyja wypoczynkowi, woda koi zmysły, a sauna odpręża i uspokaja. Dobrą kondycję pozwoli również zachować sala do ćwiczeń oraz fitnessu i cardio fitnessu wyposażone w nowoczesny sprzęt do ćwiczeń dla osób o różnym stopniu sprawności fizycznej.
Można również skorzystać z zajęć ruchowych pod okiem instruktora (pilates, aerobik, aqua aerobik na basenie).

Pokoje:

Pieciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oferuje 97 komfortowych pokoi i apartamentów, w tym 88 w budynku głównym i 9 w “Domu Leśnym”, ekskluzywnym miejscu oddalonym od całości kompleksu.
Pokoje wyposażono w:
telewizję satelitarną + kanały radiowe, telewizory LCD telefon, suszarkę do włosów, szlafrok i kapcie, mini-bar, leżaki, sejfy, czajnik z kawą i herbatą.

Wyżywienie:

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie dba również o podniebienie swoich gości ? do ich dyspozycji są dwie restauracje ? przytulna i elegancka Restauracja Romantyczna z otwartą kuchnią czynna popołudniami i wieczorami oraz druga Oranżeria o nieco mniej zobowiązującym klimacie, otwarta przez cały dzień.
Dopełnieniem luksusowego wypoczynku w atmosferze SPA są oryginalne dania i desery oferowane w naszych restauracjach.
W restauracji Oranżeria proponujemy posiłki w formie bufetów składających się z trzech części: zimnej z przekąskami i wyborem sałat; ciepłej, a także deserowej. Bogaty wybór dań a`la carte oraz doskonałych gatunków win zaspokoi nawet najbardziej wymagające gusta naszych gości.