Rezydencja Bardo

Opis hotelu

Lokalizacja:

Zapraszamy do Rezydencji Bardo – nowego hotelu i centrum konferencyjnego w okolicy Trójmiasta. Rezydencja położona jest na skraju Pojezierza Kaszubskiego, 14 km od Gdyni i 20 km od lotniska w Gdańsku – Rębiechowie.

Do dyspozycji gości:

W pobliżu Rezydencji Bardo znajduje się klub golfowy Sierra Golf Club (20 km) oraz Jeździecki Klub Sportowy (2 km) Do głównych atrakcji turystycznych regionu zaliczyć można: Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Muzeum Kaszubskie w Kartuzach, Zamek Krzyżacki w Malborku, Bulwar Nadmorski w Gdyni, Stare Miasto w Gdańsku, Molo w Sopocie i Westerplatte.

Pokoje:

W Rezydencji Bardo znajduje się 59 wygodnie urządzonych pokoi z łazienkami, w tym 9 przestronnych apartamentów. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, bezprzewodowy internet i lodówkę.

Wyżywienie:

Przestronna i słoneczna Restauracja Bardo może pomieścić blisko 100 osób. Szef Kuchni poleca dania kuchni polskiej i regionalnej kuchni kaszubskiej. Nasze specjalności to między innymi: pierogi z dziczyzny w sosie borowikowym, zupa rybna z krewetkami oraz golonka po myśliwsku w czerwonym winie.
W przytulnej kawiarni Bardo serwujemy wyśmienite kawy i drinki. Duży telewizor plazmowy umożliwia wspólne oglądanie meczów piłkarskich.