Arka Medical SPA

Opis hotelu

Arka Medical SPA, ul. Sułkowskiego 11, 78-100 Kołobrzeg.

Ośrodek znajduje się wśród terenów zielonych, ok. 50m od piaszczystej plaży na skraju parku uzdrowiskowego. Stanowi on doskonałe miejsce dla ludzi ceniących relaks i aktywny wypoczynek na łonie natury jak i w nowocześnie wyposażonych salach Fitness, krytych kortach tenisowych.

Arka Medical Spa oferuje ponad 800 miejsc noclegowych w komfortowo i funkcjonalnie wyposażonych pokojach i apartamentach, znajdujących się w części A, C i D nowoczesnego kompleksu hotelowego.

W części A do dyspozycji gości są pokoje:1-osobowe, 2-osobowe typu komfort oraz pokoje studio.

W części C znajdują się pokoje 2-osobowe typu komfort i komfort plus, pokoje familijne, apartamenty, apartamenty LUX oraz pokoje z bezpośrednim widokiem na morze. W tej części, na parterze, są również zlokalizowane pokoje z bezpośrednim wyjściem na patio, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Budynek D zajmowany jest w całości przez apartamenty, przeznaczone zarówno do dyspozycji gości, jak i na sprzedaż.

Większość pokoi posiada balkon oraz internetowe łącze przewodowe.

Komfortowy wypoczynek w Arce Medical SPA to również bogata oferta zabiegowa naszego Centrum Odnowy Biologicznej. Profesjonalne zabiegi z zakresu fizykoterapii, elektroterapii, światłolecznictwa i balneoterapii z kriokomorą i grotą solną w skuteczny sposób wpłyną na dobre samopoczucie naszych klientów.Galeria Spa to oaza relaksu, harmonii i wyciszenia. To miejsce, gdzie można przeżyć niepowtarzalną przygodę z odnową ciała i ducha. Proponujemy kompleksową pielęgnację twarzy i ciała: kąpiel w białej glince, okłady Egyptos, Talmer, masaże z użyciem profesjonalnych preparatów kosmetycznych marki Dibi, magiczny masaż ajurwedyjski…Do dyspozycji Gości pozostają: komfortowo urządzone pokoje,restauracje, kawiarnie, lobby bar, baseny, sale rehabilitacyjne, salon gier, klub, w którym można zagrać w szachy, warcaby, karty, miejsce na ognisko oraz parking dozorowany.

Układ pokoi wschód-zachód powoduje, że z większości okien rozciąga się widok na morze.