Gromada Białystok

Opis hotelu

Lokalizacja:

HOTEL GROMADA** – idealne miejsce zarówno do pracy, odpoczynku jak i zabawy. Niewątpliwym atutem hotelu jest położenie w sąsiedztwie lasu, co pozwala na organizację imprez plenerowych i wypoczynek od miejskiego zgiełku, jednocześnie jest to doskonały punkt wypadowy do zwiedzania miasta, okolic i regionu, a także wyjazdów do Wilna (Litwa). Tysiącletnia Puszcza oraz bagienne połacie doliny Narwi i Biebrzy przyciągają bogactwem świata roślinnego i zwierzęcego. Jest to miejsce na pograniczu kultur, czego świadectwem są liczne zabytki wielu wyznań (kościoły, cerkwie, meczety, cmentarze).

Do dyspozycji gości:

Hotel znajduje się na działce o powierzchni 6 ha, w połowie zalesionej, z zadaszonym placem umożliwiającym spotkania i zabawy na świeżym powietrzu nawet na 500 osób (ogniska, imprezy plenerowe). Na terenie wokół hotelu istnieją duże możliwości uprawiania aktywnej turystyki (np. paintball), a także organizacji imprez typu team building oraz incentives, organizowanych zarówno za pośrednictwem hotelu jak i indywidualnie. Parking strzeżony.

Pokoje:

Hotel dysponuje 79 miejscami noclegowymi w pokojach 1 i 2-osobowych. Do dyspozycji gości są również 2 pokoje typu studio. Na życzenie dostawki do pokoi.
Wyposażenie pokoju: łazienka, TV-Sat, radio, telefon.

Wyżywienie:

W hotelu znajduje się restauracja i kawiarnia, bar nocny z dyskoteką.