Hotel Gołębiewski Białystok

Gołębiewski Białystok

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel Gołębiewski w Białymstoku usytuowany jest w samym centrum miasta – stolicy Zielonych Płuc Polski, w pobliżu XVIII wiecznego, barokowego Pałacu Branickich, teatru, oraz pięknego Parku Miejskiego. Położenie obiektu blisko centrum kulturalnego oraz handlowego miasta spowodowało ukierunkowanie się oferty hotelowej ku profilowi konferencyjno – biznesowemu, ale bogata oferta rekreacyjna sprawia, że stanowi on również doskonałe miejsce relaksu i wypoczynku.

Do dyspozycji gości:

Dbając o bezpieczeństwo naszych Gości proponujemy korzystanie z wielopoziomowego parkingu strzeżonego, mogącego pomieścić 250 samochodów.
W Salonie Gier proponujemy doskonałą, dającą dreszczyk sportowych emocji rozrywkę w gronie znajomych, a zarazem możliwość swobodnej rozmowy i odpoczynku. Dysponujemy 3 profesjonalnymi torami do gry w bowling z całkowicie skomputeryzowanym systemem liczenia punktów oraz trzema stylowymi stołami bilardowymi.
Oprócz komfortowych warunków pobytowych proponujemy Państwu korzystanie z Parku Wodnego “Tropikana”, który stanowi doskonałą zabawę dla dzieci i ich rodziców jak i wspaniały relaks po pracy. W skład Parku Wodnego Tropikana wchodzą: trzy baseny o zróżnicowanej temperaturze wody i różnej wielkości (w tym jeden o wymiarach 25 m x 12.5 m), dwie zjeżdżalnie, trzy sauny: dwie suche i jedna parowa, wanna z hydromasażem.

Pokoje:

Kompleks hotelowy oferuje Gościom 219 pokoi jedno- i dwuosobowych, w tym: 8 komfortowych apartamentów, 6 pokoi STUDIO (dwa pokoje dwuosobowe połączone drzwiami w ściance działowej). Wyposażenie pokoi: telewizja satelitarna, telefon, nieodpłatny dostęp do internetu, łazienki z prysznicem; w łazienkach: suszarki do włosów.

Wyżywienie:

Restauracja “Czerwona” w godz. 06.30 – 10.30 zaprasza na śniadania w formie bufetu szwedzkiego, zaś w godz. 13.00 – 24.00 serwuje potrawy kuchni regionalnej, owoce morza, sushi. Naszą specjalnością są dania flambirowane.
Klub Nocny (234 miejsca) zaprasza codziennie od godziny 21.00. Przyjemna muzyka i miła atmosfera to niezaprzeczalne atuty udanego wieczoru. Goście hotelowi – wstęp bezpłatny.
Kawiarnia “Patio” przy akompaniamencie relaksującej muzyki mechanicznej i koncertów fortepianowych serwuje znakomitą kawę, pyszne desery, drinki. Zapraszamy w godz. 8.00 – 24.00 poniedziałek – piątek, natomiast w weekendy w godz. 9.00 – 24.00.