Arabia Azur Beach Resort

Opis hotelu

Czterogwiazdkowe, nowoczesne, dwa trzypiętrowe hotele z dostępem do basenu oraz pobliskiej plaży.

Lokalizacja

Obiekt usytuowany jest w przepięknej i niezwykle malowniczej miejscowości Hurghada w Egipcie. Hotel otacza plaża, która niemalże z nim sąsiaduje. Stanowi to niewątpliwie spore udogodnienie dla turystów.

Do dyspozycji gości

Wszyscy goście będą mogli korzystać ze specjalnie przygotowanych restauracji oraz barów ulokowanych przy basenach lub w pobliżu plaży. Tych, którzy lubią dobrą zabawę oraz zawieranie nowych znajomości z pewnością usatysfakcjonuje możliwość wieczornego wyjścia na dyskotekę.

Udogodnienia dla dzieci

W celu zorganizowania czasu najmłodszym powstał mini klub. Najmłodsi mogą także korzystać ze specjalnie przygotowanego placu zabaw.

Sport

Do dyspozycji urlopowiczów będzie basen oraz sala gimnastyczna. Bardziej wymagający turyści będą mogli korzystać z kortów do squasha, kortów do tenisa oraz z bilardu. Za dodatkowe atrakcje typu: sauna, masaże czy łaźnia parowa trzeba będzie uiścić dodatkową opłatę.

Pokoje

Obszerne, nowocześnie urządzone pokoje posiadają w swym wyposażeniu między innymi: łazienkę z WC oraz suszarką, lodówkę, dostęp do mediów oraz balkon lub taras.

Plaża

Niewielka odległość polaży od hotelu z pewnością będzie poczytana na korzyść hotelu.

Wyżywienie

Każda osoba decydująca się na wakacje all inclusive ma zapewnione śniadanie, lunch oraz kolację. W przerwach między posiłkami hotel zapewnia przekąski, lokalne napoje alkoholowe, a także napoje chłodzące.

Naszym zdaniem

Wakacje spędzone w hotelu Arabia Azur Beach Hotel będą z pewnością niezapomnianym i pełnym wrażeń czasem.

Informacje dodatkowe

Tych, którzy nawet na wakacjach nie rozstają się z pracą i obowiązkami z pewnością zadowoli specjalnie przygotowany kącik internetowy.