Alf Leila Wa Leila (Fantasia 1001 Nights)

Opis hotelu

Bajkowy pałacyk, zbudowany w stylistyce wschodniej, który poza piękną architekturą zewnętrzną i wewnętrzną, oferuje swoim klientom doskonałą obsługę i bardzo urozmaicony program rozrywkowy, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Lokalizacja

Hotel usytuowany jest 17 km od centrum Sakkala i 15 km od ortu lotniczego w Hurghadzie.

Do dyspozycji gości

Rozległe zaplecze hotelowe, mieszczące m.in.: trzy restauracje, bary, kawiarnię orientalną, kącik internetowy, kantor, pralnię, galerię handlową, wypożyczalnię samochodów, centrum odnowy biologicznej.

Udogodnienia dla dzieci

Dla najmłodszych gości hotel przygotował różnego rodzaju animacje (w tym o polsku), miniklub, basen, plac zabaw, minizoo. Na życzenie, za dodatkową opłatą można skorzystać z pomocy opiekunki.

Sport

Hotel zadbał o to, by jego goście nie mogli narzekać na brak rozrywek. Na terenie kompleksu znajduje się centrum rozrywki “Fantazja”, organizujące animacje, imprezy, pokazy (m.in. show “światło i dźwięk”), plac mieszczący miniatury najważniejszych zabytków Egiptu, kort tenisowy, cztery baseny, tenis stołowy, boisko, fitness club, bilard, korty do squasha, siłownia, sauna, jacuzzi, tenis stołowy, pokój gier. Dodatkowo można skorzystać z Parku Wodnego z 35 zjeżdżalniami (25 EURO za tydzień), który mieści się w sąsiednim hotelu Jungle Aqua Park (w cenę karnetu wliczono także napoje w barach All Inclusive, rozmieszczonych na terenie kompleksu).

Pokoje

Standardowe pokoje dwuosobowe (możliwa jest dostawka lub na zamówienie pokój rodzinny) z łazienką (posiada: WC, prysznic lub wannę, suszarkę do włosów), klimatyzacją,telewizją satelitarną, telefonem, minibarem (codziennie 2 za darmo), balkonem lub tarasem.

Plaża

Piaszczysta plaża, oddalona od hotelu o około 1,5 km, na którą dojeżdża się w trzy minuty b bezpłatnym, hotelowym busikiem. Leżaki, materace, parasole dostępne są za darmo.

Wyżywienie

Obowiązują dwie formy wyżywienia: HB (dwa posiłki, napoje płatne dodatkowo) oraz All Inclusive (trzy posiłki, w tym: śniadanie, wydawane pomiędzy 07:30 a 10:00, obiad, serwowany od 12:00 do 13:30 oraz kolacja, podawana między 19:00 a 22:00 – wszystkie w postaci szwedzkiego stołu. Dodatkowo w ciągu dnia można próbować rożnego rodzaju przekąsek, a w godzinach: 11:00 -24:00 napojów bez alkoholu i miejscowych alkoholowych.

Naszym zdaniem

Dla rodzin z dziećmi, dla ludzi preferujących aktywny i rozrywkowy sposób spędzania wolnego czasu.