Wesoła Oberża

Opis hotelu

„Wesoła Oberża” znajduje się w miejscowości Gzowo przy trasie nr 61 Serock-Pułtusk kierunek Mazury w odległości zaledwie 45 km od centrum Warszawy i 10 km przed Pułtuskiem.

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku odnajdą Państwo swoją otoczoną zielenią oazę spokoju – hotel oferujący 32 pokoi z łazienkami, TV-satelitarną, bezpłatnym internetem, w tym 2 ekskluzywne apartamenty z jaccuzi, ogromnymi łóżkami 180 x 2 z baldachimem, restaurację z wyśmienitą kuchnią polską oraz grill, kręgielnię o powierzchni 300 m2 z 4 torami, barem i profesjonalnym barmanem, staw z rybami, ZOO z egzotycznymi zwierzętami i plac zabaw dla dzieci.

Na terenie MINI ZOO znajduje się szkoła jazdy konnej – bezpłatnie dla klientów „Wesołej Oberży”.

Ponadto „Wesoła Oberża’ zajmuje się organizacją różnego rodzaju imprez firmowych. Dysponujemy dużą salą klimatyzowaną wyposażoną w sprzęt audiowizualny. Specjalizujemy się w kompleksowym przygotowaniu spotkań, ale realizujemy również częściowe zlecenia. Proponujemy Państwu zróżnicowane klimaty, niepowtarzalną oprawę imprez i dodatkowe atrakcje. Zapewniamy również pełną obsługę cateringową, organizujemy wesela i przyjęcia okolicznościowe jak również imprezy u Państwa w domu, firmie lub w plenerze.

Do Państwa dyspozycji jest także kręgielnia o powierzchni 300 m2 z 4 torami, barem i profesjonalnym barmanem. Cudowne miejsce na aktywne spędzenie czasu i urządzanie różnego rodzaju imprez.

„Wesoła Oberża’ powstała specjalnie dla Państwa. Połączenie gościnności, życzliwości oraz nasz profesjonalizm sprawią, że każdy Państwa pobyt pozostanie na długo w Waszej pamięci.

Trudno w kilku słowach oddać urok tego miejsca, dlatego gorąco namawiam, by tu przyjechać, zobaczyć, i … powrócić !

Wszystkie nasze pokoje, wyposażone są w telewizję, darmowy dostęp do internetu, łazienkę. Posiadamy 54 miejsca w 31 pokojach i apartamentach o wysokim standardzie.

9 pokoi 2-osobowych z łożem małżeńskim

19 pokoi 2-osobowych z oddzielnymi łóżkami

2 pokoje 2-osobowe z ogromniastym łożkami i baldachimem, jaccuzi

2 apartamenty 4-osobowe