TTH Pegasos World

Opis hotelu

Opis:

Bajeczny obiekt hotelowy usytuowany w rozległym ogrodzie tuż przy wonnych lasach piniowych.

Lokalizacja:

Hotel znajduje się w miejscowości Titreyengol, oddalonej zaledwie 6 km od antycznego miasta Side, które w starożytności zamieszkiwali piraci. Do centrum Titreyengol można dotrzeć w kilka minut. Znajdują się tu liczne sklepiki, urocze kawiarenki i dyskoteka.

Do dyspozycji gości:

Dyskoteka, kantor, sale telewizyjne, wypożyczalnia samochodów. W hotelu można poddać się zabiegom z zakresu Spa. Ciekawostką jest możliwość skorzystania z łaźni tureckiej. Dodatkowo płatna szkoła nurkowania.

Pokoje:

W skład pięciogwiazdkowego obiektu wchodzi kilka 4 piętrowych budynków, 9 wind, całodobowa recepcja, restauracja oraz 824 pokoje. Goście hotelowi mogą wynająć standardowy 2 osobowy pokój (możliwość 1 lub 2 dostawek) lub też rodzinną 2 osobową kwaterę (możliwość 1 lub 2 dostawek), składającą się z dwóch pomieszczeń. Każdy z pokoi wyposażony jest w komfortową klimatyzację, łazienkę (prysznic, wc, suszarka), telewizję satelitarną, telefon oraz odpłatnie mini-bar i sejf. Dodatkowym udogodnieniem jest balkon oraz bezpłatne udostępnienie łóżeczek dla dzieci do lat 2.

Plaża:

Rozległa , 700. metrowa, piaszczysta. Znajduje się tuż przy hotelu.

Udogodnienia dla dzieci:

Na terenie obiektu dostępny jest rozległy plac zabaw dla dzieci. Najmłodsi goście hotelu będą mogli spędzić czas w mini Cyrku Pegasos, amfiteatrze, mini-klubie oraz mini-disco.

Sport:

Bezpłatnie olbrzymi basen otwarty oraz pływalnia kryta. Dodatkowo tenis stołowy, tenis ziemny siatkówka plażowa oraz fitness.

Informacje dodatkowe:

Akceptowane są transakcje dokonywane kartami kredytowymi Visa i Mastercard

Naszym zdaniem:

Idealne dla osób, które nurkują, bądź chciałyby nauczyć się nurkować!

Wyżywienie:

W hotelowej restauracji serwowane są dania w formie bufetu. W opcji All Inclusive (raz na pobyt) dostępne są: restauracja a la carte, potrawy kuchni tureckiej, przysmaki rybne. Na terenie obiektu dostępny jest rozległy plac zabaw dla dzieci. Najmłodsi goście hotelu będą mogli spędzić czas w mini Cyrku Pegasos, amfiteatrze, mini-klubie oraz mini-disco.