Hotel TTH Pegasos Tropical

TTH Pegasos Tropical

Opis hotelu

Nowy, ekskluzywny, pięciogwiazdkowy kompleks dwupiętrowych obiektów wypoczynkowych przyjmuje turystów od 2005 roku. W hotelu na gości czeka pięćset przestronnych nowocześnie urządzonych pokoi.

Lokalizacja:

Obiekt oddalony jest zaledwie dwa kilometry od miejscowości Sarigerme.

Do dyspozycji gości:

Goście korzystać mogą z szeregu restauracji oraz barów. Isnieje możliwość wypożyczenia samochodu.

Pokoje:

Pokoje dostosowane są do potrzeb i wymagań każdego turysty, który odpoczywa w tym hotelu. Dla osób podróżujących bez dzieci przygotowane są obszerne, dwuosobowe pokoje z możliwością dostawki. W każdym pokoju zainstalowana została klimatyzacja, łazienka wraz z suszarką, dostęp do mediów, mini bar oraz sejf. Każdy pokój posiada balkon lub taras. Na osoby podróżujące z dziećmi czekają także dwuosobowe pokoje mośliwością dostawek. Pokoje podzielone są na: pokój dzienny oraz sypialnię. W standardzie pokoju znajduje się łazienka z suszarką, kliamtyzacja, media, sejf, mini bar oraz balkon lub taras.

Wyżywienie:

Osoby korzystające z pakietu all inclusive mają zapewnione śniadania, obiady i kolacje. W przerwach między posiłkami serwowane będą przekąski i desery. Goście mogą także do woli korzystać z napojów alkoholowych oraz bezalkoholowych, które będą podawane do godziny 24:00.

Plaża:

Własna, piaszczysta znajduje się tuż obok obiektu wypoczynkowego.

Udogodnienia dla dzieci:

Na dzieci czekają zjeżdżalnie wodne, brodziki, mini klub a także animacje wykonywane przez specjalnie przygotowywane grupy.

Sport:

Osoby, które lubią aktywnie spędzać czas na pewno będą w pełni usatysfakcjonowane. Na gości bowiem czeka sporo atrakcji. Bezpłatnie korzystać można z basenów, sauny, zajęć fitnessu, aerobiku, łaźni tureckiej, tenisa stołowego i ziemnego oraz boiska do piłki nożnej. Po uiszczeniu opłatny dostępne są także sporty wodne na plaży, masaż oraz bilard.

Informacje dodatkowe:

Parasole słoneczne, leżaki, materace oraz ręczniki dostępne są bezpłatnie.

Naszym zdaniem:

Idealne miejsce dla rodzin spędzających wspólnie wakacje.