Thalassa Shalimar

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel o oryginalnej, mauretańskiej architekturze i orientalnym wystroju, położony w ogrodzie o powierzchni 4 ha, ok. 200 m od piaszczystej plaży. Odległość od centrum Hammametu ok. 7 km.

Do dyspozycji gości:

Hotel składa się z budynku głównego oraz oryginalnych budynków rozmieszczonych w egzotycznym ogrodzie. Na terenie hotelu znajduje się główna restauracja Les Zinnias, serwująca posiłki w formie bufetu, restauracja a la carte Nenuphares /dodatkowo płatna/, barbecue La Terasse, pub angielski, bar plażowy. Sala konferencyjna o powierzchni 260 m 2 i mogąca pomieścić 300 osób.

Pokoje:

Posiada 208 dwu- lub trzyosobowych pokoi, wyposażonych w łazienkę z oddzielną toaletą, TV-SAT, telefon, klimatyzację /w okresie 15.06 – 15.09/, balkon lub taras. Możliwość wynajęcia lodówki – dodatkowo płatna. W ofercie pokoje standardowe 2- osobowe z widokiem na ląd. Pokoje z widokiem na morze oraz pokoje o podwyższonym standardzie – na zamówienie – dodatkowo płatne.

Wyżywienie:

All inclusive w wyznaczonej restauracji i barach. All inclusive obejmuje: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, śniadania kontynentalne „dla spóźnialskich ” w lobby barze w godz. 10:00-11:00, przekąski w ciągu dnia, podwieczorek w godz. 16:00 – 17:00, kolacja włoska lub tunezyjska – w godz.19:00 – 22:00 – wymagana rezerwacja na 1 dzień wcześniej w recepcji,  wieczorne przekąski w godz. 22:30 – 23:30, napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne w wyznaczonych barach w godz. 10:00-23:00, loklane wino i piwo, woda mineralna serwowane w restauracji głównej do posiłków, animacje oraz niezmotoryzowane sporty wodne.

Plaża:

Hotel położony ok. 200 m od piaszczystej plaży.

Udogodnienia dla dzieci:

Basen z wydzieloną częścią, miniklub dla dzieci 4-12 lat.