Sol Nessebar Bay/Mare

Opis hotelu

Nowy, czterogwiazdkowy kompleks wypoczynkowy, oddany do użytku w 2004 roku. W obiekcie znajduje się osiemset komfortowo urządzonych pokoi gościnnych.

Lokalizacja

Hotel znajduje się na południu miasta Nessebar. Miejsce to zane jest przede wszystkim z niezwykłych zabytków, jakie się tam znajdują.

Do dyspozycji gości

Goście mają do dyspozycji: recepcję, restauracje, baróy, centum SPA oraz z kantor wymiany walut.

Wyżywienie

Pakiet all inclusive obejmuje trzy główne dania: śniadania, obiady i kolacje, które będą podawane w formie bufetu. W przerwach między posiłkami serwowane będą desery oraz przekąski. Bezpłatne lokalne napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe. Hotel wymaga noszenia opasek all inclusive.

Pokoje

Obszerne, nowocześnie urządzone dwuosobowe pokoje z możliwością dostawek. W ofercie hotelu dostępne są także pokoje rodzinne. W standardowym wyposażeniu znajduje się łazienka z suszarką, klimatyzacja, dostęp do mediów, balkon. Hotel posiada pokoje z widokiem na morze.

Plaża

Tuż przy obiekcie znajduje się piaszczysta plaża. Komplet leżak+parasol jest dostępny po uiszczeniu opłaty siedmiu euro/dzień.

Udogodnienia dla dzieci

Z myślą o dzieciach wypoczywających na terenie obiektu wczasowego, przygotowano do ich dyspozycji: plac zabaw, brodzik, basen ze zjeżdżalniami, miniklub (4 – 12 lat). Zadbano także o ciekawy program animacyjny.

Sport

Goście mogą korzystać z czterech basenów (w tym jeden z jacuzzi), sauny, siłowni, bilardu, tenisa stołowego, solarium, kortów tenisowych, centrum SPA. Po uiszczeniu wymaganej opłaty istnieje możliwość korzystania ze sportów wodnych na plaży.

Informacje dodatkowe

Przystanek autobusowy znajduje się w odległości około stu metrów od obiektu wczasowego.

Naszym zdaniem

Idealne miejsce nawet dla bardzo wymagających gości.