SIEMION Ośrodek Wypoczynkowy

Opis hotelu

Lokalizacja:

Ośrodek Wypoczynkowy ?SIEMION? w Szczyrku, u podnóża Kilmczoka. Przyjemny wypoczynek urozmaicą wędrówki licznymi szlakami turystycznymi na Przełęcz Karkoszczonkę, do Brennej, na Biały Krzyż oraz Klimczok. Zimą raj dla narciarzy – ok. 300 m od ośrodka znajduje się wyciąg orczykowy, ratrakowany i oświetlony. Pobyt w Szczyrku polecamy także miłośnikom wypoczynku z adrenaliną – Paint Ball i Quady to jedne z wielu atrakcji, jakie może zapewnić ośrodek. Zorganizujemy dla Państwa wczasy, kolonie, obozy, pobyty grupowe, imprezy integracyjne, szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy na zlecenie. Szczyrk to idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i turystów indywidualnych.

Do dyspozycji gości:

Do dyspozycji gości:
? jadalnia,
? kawiarnia,
? sala konferencyjna (na ok. 60 – 70 os.),
? tenis stołowy,
? plac zabaw dla dzieci,
? boisko do piłki siatkowej,
? krąg ogniskowy,
? dwa parkingi bezpłatne, niestrzeżone.

Pokoje:

ośrodek posiada ponad 100 miejsc w pokojach 2 – i 3 – osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz w pokojach typu ?studio?, również 2 ? i 3 – osobowych, ze wspólnym przedpokojem i łazienką. Wszystkie pokoje są duże, mają balkony. Każdy pokój wyposażony jest w tapczan oraz tapczan bis, stolik, krzesła, TV, radio. Ośrodek posiada również 2 przestronne apartamenty 2 – 3 – osobowe, składające się z 2 pokoi: sypialni z podwójnym łóżkiem oraz pokoju dziennego, wyposażonego w kanapę, balkon, TV, radio, lodówkę i czajnik bezprzewodowy.

Wyżywienie:

Ośrodek oferuje pobyty z pełnym wyżywieniem (śniadania i kolację w formie bufetu, obiad porcjowany) oraz pobyty z różnymi opcjami wyżywienia. Na kawę, oryginalne cocktaile, desery i ciastka zapraszamy do kawiarni.