San Panteleimon

Opis hotelu

Położenie:

W Paralia Neos Panteleimonas, w spokojnej okolicy około 200 m od centrum miejscowości, 2 km od zamku Platamonas i 5 km od tętniącej życiem Leptokarii.

Plaża:

Ok. 70 m od hotelu, piaszczysto-żwirowa (dno morza również), szeroka na 6-10 m; leżaki i parasole przy barach (przy zamówieniu bezpłatnie lub wypożyczenie ok. 6 EUR/ komplet).

Wyposażenie:

3-piętrowy budynek główny z windą i 2 budynki boczne, recepcja (sejf dodatkowo płatny), hall, kącik telewizyjny (TV SAT), restauracja z tarasem, pizzeria, kawiarnia, salon fryzjerski, basen z wodą słodką, oddzielny brodzik, taras słoneczny (leżaki i parasole bezpłatnie), bar przy basenie; akceptowane karty kredytowe – Visa, Master Card.

Pokoje:

2, 3 lub 4-osobowe z klimatyzacją indywidualnie sterowaną, TV SAT (1 polski program), lodówka, telefon, łazienka, balkon lub taras.

Wyżywienie:

2x dziennie (śniadania w formie bufetu, obiadokolacje – bufet z 4 – 5 daniami i bufet sałatkowy; napoje dodatkowo płatne).

All inclusive (11.00-22.00). Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu; serwowany lunch (najczęściej potrawy lokalne typu mousaka, pastitsio); podwieczorek (lody lub owoce); napoje, woda gazowana i niegazowana z dystrybutorów, wina lane, alkohole lokalne: ouzo lub tsipouro, koniak typu metaxa.

Sport i rozrywka:

Duży basen i osobno brodzik dla dzieci ze słodką wodą, w sezonie muzyka na żywo (nieregularnie); na plaży boisko do siatkówki, w Neos Panteleimonas dyskoteka, kilka tawern i barów; w sąsiednich miejscowościach (Platamonas, Leptokaria) dyskoteki, puby, tawerny, wypożyczalnie rowerów i sprzętu sportowego (niektóre dostarczają sprzęt do hotelu), w Leptokarii klub płetwonurkowy (zabiera i odwozi klientów do hotelu).