Ośrodek Wypoczynkowy “Dozamel” Kołobrzeg

Opis hotelu

Opis:

Ośrodek Wypoczynkowo – Szkoleniowy Dozamel to dom wczasowe posiadający dobrze zorganizowaną podstawową i specjalistyczną kadrę medyczną oraz niezbędne zaplecze diagnostyczno-lecznicze. Dzięki specyficznemu mikroklimatowi Kołobrzeg to jedno z najpopularniejszych polskich uzdrowisk.

Lokalizacja:

Centrum Kołobrzegu, 150 metrów od plaży.

Do dyspozycji gości:

Parking niestrzeżony znajdujący się na terenie ośrodka.

Pokoje:

Pokoje rozlokowane w nowoczesnym i praktycznie urządzonym pawilonie. Pokoje 1/2/3 osobowe posiadają w standardzie łazienkę, TV, radio, telefon i akcesoria plażowe.

Wyżywienie:

Kuchnia polska serwowana w formie śniadań, obiadów i kolacji.

Plaża:

Czysta i piaszczysta. Znajduje się w odległości 150 metrów od hotelu.

Udogodnienia dla dzieci:

Plac zabaw dla dzieci, wydzielone kąpielisko.

Sport:

Ośrodek posiada boisko do koszykówki, dostęp do plaży, kąpielisko, przystań wodną. Istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. Niedaleko znajduje się molo oraz pomost ? idealne miejsce na romantyczne spacery. Możliwość wypożyczenia rowerów i skorzystania z tras rowerowych objeżdżających najważniejsze zabytki w okolicy. Dobre trasy dla miłośników nordic-walkingu.

Informacje dodatkowe:

Pobyt kuracyjny w Ośrodku Wypoczynkowym DOZAMEL rozpoczyna się wizytą lekarską, badaniem wstępnym, diagnozą oraz wskazaniem najwłaściwszej dla danego pacjenta terapii. W trakcie turnusu rehabilitacyjnego kuracjusze mają zapewnione dwa zabiegi dziennie z wyłączeniem weekendów. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00, kończy o godzinie 10.00.

Naszym zdaniem:

Idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju, a przy tym pragną zażyć odrobiny zdrowia.