Markus

Opis hotelu

Lokalizacja:

Kurort-Hotel MARKUS w Przesiece położony jest w spokojnej , malowniczej miejscowości u podnóży Karkonoszy przy głównych szlakach turystycznych ( 14 km od Jeleniej Góry , 15 km od Szklarskiej Poręby , 12 km od Karpacza ) Zajmujemy obszar 2,5h działki z górskim strumieniem , boiskiem sportowym, parkingiem dla autobusów i samochodów osobowych.

Do dyspozycji gości:

Hotel posiada salę konferencyjną na 80 osób , która jest doskonałą bazą dla różnego rodzaju szkoleń , konferencji , spotkań integracyjnych . Umożliwiamy korzystanie ze sprzętu konferencyjno ?szkoleniowego. Do dyspozycji gości jest bar , sala taneczna , sala gimnastyczna i siłownia. Na terenie obiektu znajduje się altanka z miejscem do grillowania oraz miejsce na ognisko.

Pokoje:

Do Państwa dyspozycji jest 48 wygodnych pokoi i 3 apartamenty . Wszystkie pokoje posiadają nowoczesne łazienki , telewizory oraz wyjście na taras z widokiem na góry. Dla osób niepełnosprawnych posiadamy dwa pokoje , w obiekcie zainstalowana jest winda.

Wyżywienie:

Kuchnia z dużą stołówką zapewnia smaczne domowe posiłki . Na życzenie gości organizujemy : bankiety , pieczenie barana lub prosiaka , ognisko.
Istnieje możliwość wykupienia całodziennego wyżywienia.