Le Pacha Cataract Resort

Opis hotelu

Opis:

Nieduży hotel, składający się z budynku głównego oraz kilku bungalowów, który nie tylko ze względu na bliską odległość do centrum, gwarantuje niezapomniane wrażenia i wspomnienia.

Lokalizacja:

Doskonała lokalizacja obiektu – centrum Sakkali w miejscowość Hurghada, 8 km od międzynarodowego lotniska.

Do dyspozycji gości:

Na terenie kompleksu znajduje się kilka restauracji i barów, kawiarnia, lobby bar, barbecue, dyskoteka, sala konferencyjna, kantor, sklepiki, punkt opieki medycznej oraz parking.

Pokoje:

Dwuosobowe pokoje z klimatyzacją, łazienką (prysznic lub wanna, WC), telefonem, płatnym minibarkiem, telewizją satelitarną oraz balkonem bądź tarasem.

Wyżywienie:

All Inclusive, w cenę którego wliczone jest: śniadanie (podawane od 07:00 do 10:00), obiad (13:00 – 15:00), kolacja (19:00-22:00) w postaci szwedzkiego stołu, zimne i ciepłe napoje bez alkoholu (cola, fanta, sprite, woda mineralna, herbata, kawa i gorąca czekolada), miejscowe napoje alkoholowe (serwowane pomiędzy 10:00 a 24:00) oraz poranne i popołudniowe przekąski.

Plaża:

Piaszczysta plaża przy hotelu z darmowymi leżakami, parasolami i materacami dla gości.

Udogodnienia dla dzieci:

Dzieciom rozrywki dostarczają: brodzik oraz miniklub.

Sport:

Dla swoich gości hotel przygotował: kort tenisowy, boisko do siatkówki, mini golf, centrum sportów wodnych, siatkówkę wodną, siatkówkę, tenisa stołowego. W ramach All Inclusive, raz na tydzień, można skorzystać z darmowej pół godziny bilarda i darmowego wypożyczenia rowerów na pół godziny. Ponadto, wieczorami organizowane są pokazy i przedstawienia.

Naszym zdaniem:

Idealna opcja dla osób rozrywkowych, aktywnie spędzających swój wolny czas oraz dla rodzin z dziećmi.