Laola Vital & Spa

Opis hotelu

Lokalizacja:

Pobierowo to najbardziej wysunięta na zachód miejscowość Wybrzeża Rewalskiego. Cała miejscowość jest wspaniale położona skrywając się w przepięknym lesie sosnowo-świerkowym. Piaszczysta szeroka plaża i czysta woda stanowi największą atrakcję będąc miejscem kąpieli słonecznych i morskich, a w sezonie letnim spacerów w powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu.
Hotel położony jest około 50m od morza, idealnie oddzielony od piaszczystej plaży pasmem nadmorskich wydm. Obiekt składa się z dwóch budynków usytuowanych na zalesionym, ogrodzonym terenie, z wydzielonym placem zabaw dla dzieci, boiskami sportowymi do gier zespołowych stylową kawiarenką i miejscem do parkowania samochodów. Spokój zapewnia położenie oddalone ok. 5min. pieszo od centrum Pobierowa.

Do dyspozycji gości:

Dla lubiących aktywny wypoczynek, do dyspozycji mamy różnego rodzaju boiska i sprzęt sportowym, także można się zrelaksować podczas gier indywidualnych jak i zespołowych.
Zapraszamy również do Laola – SPA. Posiadamy nowocześnie wyposażony kompleks SPA, w którym wykonujemy różnego rodzaju zabiegi, pod kontrolą doświadczonego personelu.

Pokoje:

Posiadamy apartamenty 1, 2-4 osobowe. Apartament 1-osobowy o powierzchni 18m² składa się z pokoju i łazienki, natomiast apartament 2-4 osobowy o powierzchni 39m² składa się z pokoju dziennego, sypialni i łazienki lub pokoju i łazienki.
Apartamenty wyposażone są w TV, telefon, łącze do internetu, barek. Ponadto posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z możliwością tzw. “dostawki” z pełnym węzłem sanitarnym, tv oraz świetlicą telewizyjną. Łazienki są duże przestrzenne wyposażone w kabinę prysznicową, umywalkę, muszle i bidet.

Wyżywienie:

Gastronomia serwuje domowe, smaczne posiłki w postaci śniadań, obiadów oraz kolacji.
Kawiarenka to wolno stojąca chatka, w której możesz się napić kawy, herbaty i zjeść domowe ciasto, których mamy duży wybór.