Kuracyjny

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel znajduje się w Orłowie, malowniczej dzielnicy Gdyni. Bezpośredni kontakt z Zatoką Gdańską, przepiękne molo i nadmorski deptak sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek i rehabilitację.

Dogodna lokalizacja Hotelu Kuracyjnego sprawia, że bez problemu można się dostać do niego komunikacją miejską lub też Szybką Koleją Miejską łączącą całe Trójmiasto.

Do dyspozycji gości:

Centrum Rehabilitacji oraz Spa Center mieści się na dwóch poziomach, w jego skład wchodzą gabinety fizykoterapii, dwie sale gimnastyczne, duży dział hydroterapii, gabinety masażu i ćwiczeń indywidualnych, gabinety kosmetyczne, kriosauna, różne rodzaje sauny. Ośrodek dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, m.in. unikalnym na Wybrzeżu urządzeniem do terapii energotonowej.
Zabiegi prowadzą doświadczeni rehabilitanci i fizjoterapeuci, którzy stosują najnowsze metody i techniki rehabilitacji, co gwarantuje dobry efekt terapeutyczny.

Gabinety kosmetyczne:
Zabiegi na ciało – z minerałami z Morza Martwego, rozgrzewające maski z czekolady, maski z alg, masaże gorącymi kamieniami, Zabiegi na twarz, algi gumowe, zabiegi kawiorowe, zabiegi colagenowe, masaże twarzy, pielęgnacja dłoni oraz stóp.

Dział Medycyny estetycznej:
Depilacja laserowa, mikrodermabrazja (usuwanie blizn i trądziku), peeling dermatologiczny, mezoterapia (rewitalizacja skóry), laserowe usuwanie zmian naczyniowych i fotoodmładzanie, toksyna botulinowa (dysport, botox – korekcja zmarszczek, leczenie nadmiernej potliwości), wypełnianie ust, korekcja faudy nosowo-wargowej, korekcja zmarszczek czoła, badania videodermatoskopem (wykrywanie raka skóry).

Dział fizykoterapii:
Galwanizacja, jonoforeza, diadynamik, prądy interferencyjne, prądy Traberta, TENS, elektrostymulacja, pole magnetyczne niskiej i wysokiej częstotliwości, laser, ultradźwięki, solux, bioptron, okłady cieplne, krioterapia miejscowa i ogólnoustrojowa.

Dział hydroterapii: ,asaże podwodne, masaże wirowe kończyn, kąpiele perełkowe, bicze szkockie i natrysk płaszczowy.
Masaż terapeutyczny:
Masaż klasyczny całkowity, częściowy, masaż kręgosłupa, masaż limfatyczny, izometryczny, segmentarny, relaksacyjny, masaż podciśnieniowy.
2 sale gimnastyczne: ćwiczenia indywidualne i grupowe, Joga, Pilates, fitness, siłownia, ćwiczenia w UGUL-u, ćwiczenia na przyrządach, trakcja kręgosłupa.

Kriosauna: krioterapię całego ciała przeprowadza się w komorze, w której temperatura jest obniżona do – 150 c.

Sauny : sucha, wilgotna, na podczerwień,

Pokoje:

Hotel oddaje do dyspozycji gości 27 pokoi:

1 apartament
4 pokoje dwuosobowe Lux
16 pokoi dwuosobowych
6 pokoi jednoosobowych
-TV/TV-Sat
-Telefon
-Minibary (apartament oraz 2 osobowe LUX)
-Dostęp do Internetu

Wyżywienie:

Gwarantujemy, że w naszej restauracji spędzicie Państwo niezapomniane chwile. Zadbaliśmy o to aby przygotowane przez nas menu mogło zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych gości. Specjalnością restauracji są dania ze świeżych ryb morskich, w które zaopatrujemy się wprost od miejscowych rybaków.

Oferujemy także dania kuchni polskiej, rozmaite specjalności kuchni z całego świata, a także dania wegetariańskie. Dołożyliśmy również starań aby mali smakosze znaleźli w menu coś smacznego dla siebie.

Nasz wykwalifikowany i sprawny personel zawsze służy Państwu radą i pomocą.
Restauracja jest czynna w godzinach 13:00 – 22:00