Ikar

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel IKAR jest hotelem trzygwiazdkowym usytuowanym w samym centrum Poznania, nieopodal zabytkowego i malowniczego Starego Rynku (10 minut pieszo) oraz Międzynarodowych Targów Poznańskich (15 minut pieszo). Jest to idealna lokalizacja zarówno dla podróżujących w sprawach służbowych, jak również dla turystów zwiedzających Poznań.

Do dyspozycji gości:

Do dyspozycji Gości jest drink bar, taras letni, klimatyzowany minibus hotelowy na 8 osób. Przed hotelem znajduje się parking strzeżony 24h. Na terenie hotelu znajduje się wypożyczalnia samochodów.

Pokoje:

Hotel posiada 230 miejsc noclegowych w 143 komfortowo wyposażonych pokojach. Każdy pokój wyposażony jest standardowo w telewizor z telewizja kablową, telefon, lodówkę, łazienkę z WC i prysznicem. Istnieje możliwość podłączenia sie do Internetu z pokoju.

Wyżywienie:

Restauracja oferuje szeroki wybór wysmienitych dań kuchni polskiej i międzynarodowej. Restauracja hotelowa jest czynna od godziny 6.30 do 23.00. W sali restauracyjnej znajduje się również bar, który poleca szeroką gamę koktajli i drinków, czynny jest codziennie od godziny 12.00.