Grand Resort

Opis hotelu

Położenie:

Hotel należący do sieci RED SEA, położony ok. 10 km od starego centrum Hurghady, vis a vis 4* hotelu Grand w południowej części Hurghady. Plaża znajduje się w Grand Hotelu, ok. 200 m od hotelu Grand Resort. Prowadzi do niej niekłopotliwe przejście przez ulicę.

Wyposażenie hotelu:

Do dyspozycji Klientów hotel oferuje dwie restauracje główne, trzy restauracje a la carte, dwa snack bary, dwa bary przy recepcji oraz dwa bary przy basenach. Wszystkie zaprojektowane ze smakiem w stylu odpowiadającym orientalnemu charakterowi hotelu. Główna restauracja „Mahara” – czyli w tłumaczeniu „Muszla” jest przygotowana na przyjęcie 650 gości, mniejsza „Marakesh” na 245 osób. Recepcja pozostaje do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę. Raz w tygodniu w restauracji „Nigma” za dodatkową opłatą można uczestniczyć w wieczorze folklorystycznym, w trakcie którego oprócz orientalnej kuchni można nacieszyć oczy pokazami tańca brzucha.

Wyposażenie pokoju:

Hotel posiada 850 klimatyzowanych pokoi z łazienką, telewizorem, telefonem, mini lodówką, sejfem oraz suszarką do włosów. Do dyspozycji Gości pozostają pokoje typu Deluxe z widokiem na basen i ogród, pokoje typu Back View – z widokiem góry i na ulicę oraz Junior Suite – z dostawianymi sofami i widokiem na basen.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu.

Rozrywka i sport:

Goście korzystać mogą z dwóch dużych basenów odkrytych, dwóch kortów tenisowych, tenisa stołowego, bilardu, dyskoteki oraz fitness centrum z sauną, jacuzzi i masażami. Centrum nurkowania i windsurfingu oraz udogodnienia dla dzieci i animacje w hotelu Grand Hotel.