Eden Club

Opis hotelu

Opis:

Trzygwiazdowy obiekt wypoczynkowy, w którym na gości czekają trzysta trzydzieści trzy pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach.

Lokalizacja:

Hotel znajduje się w miejscowości Skanes. Do Monastiru, znadującego się w środkowej części wschodniego wybrzeża Tunezji, trzeba pokonać trasę piętnastu kilometrów.

Do dyspozycji gości:

Recepcja, bar oraz sejf (dostępnu po uiszczeniu wymaganej kwoty).

Pokoje:

Dwuosobowe pokoje, w których wyposażeniu znajduje się klimatyzacja (dostępna od czerwca do września), łazienka, dostęp do mediów oraz balkon. Istnieje także możliwość wynajęcia rodzinnego pokoju z dodatkowym piętrowym łóżkiem.

Wyżywienie:

Dwie opcje żywieniowe: pierwsza obejmuje pakiet HB – śniadania i obiadokolacje. Druga opcja – all inclusive – gwarantuje: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu. Między posiłkami głównymi serwowane będą przekąski oraz desery. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe wydawane będą do godziny 23:00.

Plaża:

Piaszczysta, znajdująca się tuż przy obiekcie wypoczynkowym.

Udogodnienia dla dzieci:

Dla najmłodszych uczestników wycieczki przygotowano: brodzik ze zjeżdżalnią, plac zabaw oraz miniklub (dla dzieci w przedziale wielkowym od 4 do 12 lat).

Sport:

Goście korzystać mogą z czterech basenów (w tym jeden ze zjeżdżalnią), siłowni, kortów tenisowych oraz strzelania z łuku. Masaż jest dostępny po uiszczeniu wymaganej opłaty.

Informacje dodatkowe:

Goście bezpłatnie mogą korzystać z leżaków oraz parasoli słonecznych znajdujacych się przy basenie oraz przy morzu. Materace są dostępne po uiszczeniu wymaganej opłaty.

Naszym zdaniem:

Dzięki całodziennym zajęciom prowadzonym przez profesjonalnych animatorów, obiekt uważany jest za idealne miejsce na wypoczynek przede wszytskim dla rodzin podróżujących z dziećmi.