Dom Pedro Garajau

Opis hotelu

Lokalizacja:

Hotel położony na południowym wybrzeżu Madery, w uroczej miejscowości Garajau; wiele tu restauracji, barów i sklepów, najbliższy znajduje się w odległości 50 m, jest tu także sporo szlaków spacerowych, hotel położony jest przy mało ruchliwej drodze prowadzącej w kierunku żwirkowo-kamienistej plaży oddalonej o ok. 900 m; można do niej zejść stromą drogą lub zjechać kolejką linową, ok. 11 km od portu lotniczego w Santa Cruz; ok. 8 km od stolicy wyspy Funchal, przy hotelu znajduje się przystanek autobusowy, skąd można dojechać do Funchal.

Do dyspozycji gości:

Trzygwiazdkowy, przeszedł kompleksową renowację w 1996 r.; składa się z 282 pokoi i studio, rozmieszczonych w 6 budynkach; cały kompleks ciągnie się wzdłuż ulicy na długości ok. 300 m; całodobowa recepcja, hol, pokój telewizyjny, restauracja, bar, bar przy basenie, duży ogród, sklep hotelowy z pamiątkami sala konferencyjna, pralnia, bezpłatny dostęp do Internetu w recepcji.

Pokoje:

2-os. (możliwość 1 dostawki); obszerny i praktycznie urządzony; większość pokoi z częściowym widokiem na ocean; wiatrak; łazienka (prysznic, wc), telewizja satelitarna, telefon, sejf (płatny); łóżeczko dla dziecka dostępne bezpłatnie; balkon lub taras.

Wyżywienie:

Śniadania i obiadokolacje-bufet.

Plaża:

Hotel położony jest przy mało ruchliwej drodze prowadzącej w kierunku żwirkowo-kamienistej plaży oddalonej o ok. 900 m.

Udogodnienia dla dzieci:

Brodzik, pokój zabaw.