Club Santana

Opis hotelu

Opis:

Całkowicie odrestaurowany w 2004 roku hotel z własną, piaszczysta plażą i dwoma basenami, znajdującymi się a terenie kompleksu.

Lokalizacja:

Hotel usytuowany jest w mieście Mahmutlar, około 10 km od centrum Alanyi i 135 km od portu lotniczego.

Do dyspozycji gości:

Na terenie obiektu działa: restauracja, snack bar, pool bar, kawiarnia turecka, sala konferencyjna, pralnia, sala telewizyjna, dyskoteka, bezpłatny, bezprzewodowy internet WiFi.

Pokoje:

Trzy rodzaje pokoi: standardowe, rodzinne (z większym pomieszczeniem) oraz Suite (dwa pomieszczenia). Wszystkie pokoje sezonowo są klimatyzowane oraz posiadają łazienkę z WC, telewizję satelitarną (za opłatą), telefon, minibar, balkon oraz płatny minibarek.

Wyżywienie:

Cena All Inclusive zawiera: śniadanie, późne śniadanie, obiad i kolację w postaci szwedzkiego stołu, nocną zupę, przekąski i słodycze po południu, miejscowe napoje alkoholowe i bezalkoholowe, podawane od 10:00 do 22:00.

Plaża:

Hotel mieści się tuż przy piaszczystej, prywatnej plaży (na którą dochodzi się podziemnym przejściem pod ulicą). Leżaki i parasole są dodatkowo płatne.

Udogodnienia dla dzieci:

Brodzik, plac zabaw, minidyskoteka.

Sport:

Goście mogą do woli korzystać z dwóch basenów (w tym jednego z trzema zjeżdżalniami), bilarda, tenisa stołowego, siatkówki plażowej, a także minisiłowni. Ponadto, za opłatą dostępne są: sauna oraz sporty wodne na plaży. Zarówno w ciągu dnia jak i wieczorem animatorzy organizują różnego rodzaju pokazy i przedstawienia (w tym po polsku).

Naszym zdaniem:

Dla ludzi szukających wyciszenia, dla seniorów.