Caribbean World Borj Cedria

Opis hotelu

Położenie

Bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, w zatoce Tuniskiej, w ogrodzie, 30 minut od lotniska w Tunisie i ruin Kartaginy. Wyróżnia się nową, kolorową, karaibska architekturą i ciepłą atmosferą.

Wyposażenie hotelu

Klimatyzowany hotel składa się z piętrowego budynku głównego oraz bungalowów. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracje: 2 główne, 4 restauracje tematyczne a la carte , bary w hotelu, przy basenie i na plaży, dyskoteka. Centrum SPA z łaźnią parową i masażami, fryzjer, pralnia, sklepik z pamiątkami, sejf i internet w recepcji – dodatkowo płatne. Hotel akceptuje karty kredytowe.

Wyposażenie pokoju

Ładnie urządzone w egzotycznym stylu, klimatyzowane ( 15.06 – 15.09), 2,3 – osobowe z możliwością dostawki, wszystkie z łazienką z wanną lub prysznicem, WC, suszarką do włosów, telefonem, tarasem lub balkonem. Brak możliwości wyboru lokalizacji pokoju.

Wyżywienie

All inclusive w wyznaczonej restauracji i barach.

Dodatkowo płatne

Restauracje a la carte, importowane napoje alkoholowe, napoje bezalkoholowe i alkoholowe lokalne w dyskotece, świeżo wyciskane soki z owoców – jeśli hotel prowadzi taką sprzedaż, oświetlenie kortu tenisowego, sporty motorowe na plaży, centrum SPA (wszystkie zabiegi, sauna, masaże), wypożyczenie rakiet tenisowych, sejf, pralnia, lekarz, bilard, gry video, piłkarzyki, jazda konna, wielbłądy, wynajem quadów, internet oraz wszystkie świadczenia nie ujęte w ofercie. Pilot do TV wydawany jest w recepcji za kaucją.

Uwagi

W sezonie letnim / kwiecień – październik/ bary na plaży, restauracje na zewnątrz hotelu otwarte są w zależności od warunków pogodowych oraz ilości gości hotelowych. Animacje hotelowe prowadzone są w wysokim sezonie, szczegółowe programy umieszczane są na tablicy informacyjnej. Dokładne godziny obowiązywania posiłków w sezonie letnim są umieszczane na hotelowej tablicy informacyjnej a także podawane przez rezydenta na spotkaniu informacyjnym po przylocie.

Rozrywka i sport

Aqua park ze zjeżdżalniami (czynnymi w wysokim sezonie), basen o pow. 1400 m² dla dorosłych z oddzielnym basenem dla dzieci, rozległy taras słoneczny z leżakami i parasolami. Mini-golf, tenis stołowy, petanque, strzelanie z łuku, rzutki, 3 korty tenisowe (w wysokim sezonie konieczna rezerwacja), piłka nożna, boiska do siatkówki, siatkówka plażowa, gimnastyka w wodzie, piłka wodna, aerobik, jogging, zajęcia taneczne, bingo, plac zabaw, mini klub dla dzieci 4 – 14 lat, windsurfing, kajaki. Podstawy nurkowania oraz sporty motorowe na plaży (w zależności od pory roku i warunków pogodowych) – dodatkowo płatne. W sezonie letnim profesjonalny zespół animatorów w ciągu dnia i wieczorem oferuje różnorodne zajęcia dla dzieci i dorosłych na plaży w hotelu. Parasole leżaki i materace przy basenie i na plaży gratis.

All inclusive

Obejmuje: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia, popołudniową przerwę na kawę. W wybranych barach w określonych godzinach podawane są napoje bezalkoholowe oraz alkoholowe lokalne.

Do dyspozycji

Restauracje i bary

– RESTAURACJA GŁÓWNA « HACIENDA » – posiłki w formie bufetu, zimne i gorące dania z kuchni międzynarodowej i tunezyjskiej.

– Śniadanie: 07:00 – 10:00

– Śniadanie kontynentalne: 10:00 -11:00

– Lunch: 12:30 -14:30

– Kolacja: 19:00 -21:30

Do posiłków podawane są napoje: woda, napoje bezalkoholowe, gazowane z dystrybutora, lokalne piwo i wino (czerwone, białe, różowe).

– RESTAURACJA GŁÓWNA « LES ALIZEES » (czynna od 1 czerwca do 15 września)

posiłki w formie bufetu, zimne i gorące dania z kuchni międzynarodowej i tunezyjskiej.

– Śniadanie: 07:00 – 10:00

– Śniadanie kontynentalne: 10:00 -11:00

– Lunch: 12:30 -14:30

– Kolacja: 19:00 -21:30

Do posiłków podawane są napoje: woda, napoje bezalkoholowe, gazowane z dystrybutora, lokalne piwo i wino (czerwone, białe, różowe).

– RESTAURACJE TEMATYCZNE “A LA CARTE” – czynne: od 19:00 do 21:00 – wymagana jest wcześniejsza, co najmniej 24 godzinna rezerwacja

– RESTAURACJA INDYJSKA « TAJ MAHAL »

– RESTAURACJA CHIŃSKA « MING »

– RESTAURACJA MEKSYKAŃSKA « PONCHO »

– RESTAURACJA WŁOSKA « DOLCE VITA » ( w kompleksie )

– SNACK BAR PRZY BASENIE « EL MERCADO » czynny 11:00 do 16:00: kanapki, pizza, hamburgery, frytki.

– BAR CENTRALNY « COHIBA » czynny od 10:00 -23:00 – napoje : kawa i herbata, woda, napoje gazowane z dystrybutora, napoje bezalkoholowe, soki z koncentratu, koktajle, lokalne piwo i wina (czerwone, różowe, białe), lokalne likiery.

– BAR PRZY BASENIE « CAYO COCO » czynny od 10:00 -23:00 – napoje : kawa i herbata, woda, napoje gazowane z dystrybutora, napoje bezalkoholowe, soki z koncentratu, koktajle, lokalne piwo i wina (czerwone, różowe, białe).

– BAR VITAMINOWY – czynny od 10:00 – 18:00 – napoje owocowe

– SNACK BAR NA PLAŻY – czynny 12:00 – 15:00 – Sandwiche (czynny od 1 czerwca do 15 września)

– BAR NA PLAZY „COCONUT” – czynny od 10:00 – 17:00 – (czynny od 1 czerwca do 15 września)

napoje: woda, napoje gazowane z dystrybutorów, soki owocowe z koncentratów.

– DYSKOTEKA – czynna od 23:00 (wejście bezpłatne napoje płatne) .