AZYL

Opis hotelu

Lokalizacja:

Azyl to zajazd z restauracją, grillem węglowym i pokojami gościnnymi, położony przy Autostradzie A-4, w Kątach Wrocławskich, 15 km na południe od Wrocławia.
Azyl to nie tylko restauracja, grill-bar i pokoje gościnne. Azyl to również bujny ogród, a w nim staw, w którym pływają karpie i karasie, miejsce w którym przeplata się śpiew ptaków, brzęk talerzy i śmiech dzieci. Zapraszamy do nas zmęczonych i głodnych podróżnych, tęskniących za zielenią mieszczuchów i spragnionych odmiany mieszkańców gminy.

Do dyspozycji gości:

Każdy z pokoi w Zajeździe i hotelu posiada łazienkę, odbiornik telewizji satelitarnej i łącze internetowe, z którego nasi Goście korzystają bezpłatnie.
Dla każdego Gościa mamy zapewnione miejsce parkingowe.

Pokoje:

Do Państwa dyspozycji jest 15 komfortowo urządzonych i klimatyzowanych pokoi 1,2 i 3 osobowych.W ofercie mamy również 4 ekskluzywne, przestronne apartamenty, idealne na dłuższe pobyty.
Szczególną uwagę zwraca romantyczny Apartament dla Nowożeńców. Jako obiekt przyjazny dysponujemy również pokojem dostosowanym dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wyżywienie:

Tematem przewodnim naszego menu jest kuchnia polska. Sama w sobie zawiera ona akcenty i wpływy innych tradycji kulinarnych, niemieckich, rosyjskich, ukraińskich, tureckich czy żydowskich, a fantazja naszych kucharzy tworzy na jej temat prawdziwe wariacje. Sprawia to, że podawane w naszej restauracji dania są wyjątkowe i niepowtarzalne. Przestronne, klimatyzowane wnętrza mają nowoczesny i elegancki wygląd. W tej scenerii organizujemy wesela, bankiety, uroczystości rodzinne i firmowe. Lubimy dbać o szczegóły. Nasze dekoracje są dziełem malarki, florystki i dekoratorki wnętrz.