Avra Beach

Opis hotelu

Czterogwiazdkowy hotel odrestaurowany został w 2008 roku. W obiekcie głównym do dyspozycji gości przygotowane zostały sto trzydzieści dwa pokoje,dwadzieścia apartamentów oraz sześćdziesiąt bungalowów.

Lokalizacja:

Obiekt wypoczynkowy znajduje się w odległości około pięciu tysięcy metrów od miasta Rodos. Sporym udogodnieniem dla turystów jest umiejscowienie przystanku autobusowego naprzeciwko hotelu.

Do dyspozycji gości:

Goście hotelowi mają do dyspzycji recepcję, bary oraz restauracje. Turyści mogą również korzystać z sejfu oraz pralni.

Pokoje:

Nowocześnie urządzone dwuosobowe pokoje z możliwością dostawki. W standardowym wyposażeniu znajduje się łazienka z suszarką, klimatyzacja (w miesiącach lipiec – wrzesień), telefon, dostęp do mediów, lodówka. Sporym plusem jest z pewnością balkon lub taras.

Wyżywienie:

Turyści mają do dyspozycji dwie opcje żywieniowe. Hb obejmuje śniadania oraz obiadokolacje serwowane w formie bufetu. Pakiet all inclusive gwarantuje śniadania, lunch, przekąski oraz obiadokolacje. Dodatkowo goście mogą korzystać z bezpłatnie z lokalnych napojów alkoholowch i bezalkoholowych.

Plaża:

Własna, piaszczysto – kamienista, znajdująca się w tuż przy obiekcie wczasowym. Istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z parasoli słonecznych oraz z leżaków.

Udogodnienia dla dzieci:

Najmłodsi uczestnicy wycieczki mają do dyspozycji miniklub, animacje prowadzone w języku polskim oraz brodzik.

Sport:

Goście preferujący aktywne spędzanie czasu będą mieli do dyspozycji dwa baseny (turyści mogą korzystać z parasoli słonecznych oraz leżaków znajdujących się przy basenie), siłownię, siatkówkę plażową, tenis stołowy, korty tenisowe. Atrakcyjne sporty wodne.

Informacje dodatkowe:

Animacje prowadzone są w języku polskim.

Naszym zdaniem:

Miejsce szczególnie polecane rodzinom podróżujący z dziećmi.