Aparthotel Sural Garden

Opis hotelu

Położenie

Hotel jest częścią kompleksu Sural. Położony w odległości 250 m od piaszczystej, łagodnie opadającej plaży. Do centrum Side jest około 9 km, a do miejscowości Manavgat około 12 km (dogodne połączenie dolmuszem).

Wyposażenie

Hotel posiada hall z recepcją, klimatyzowaną restaurację z wydzieloną strefą dla niepalących i tarasem, lobby bar, bar przy basenie, snack bar, kącik telewizyjny, supermarket, salon fryzjerski. Basen ze słodką wodą, taras słoneczny z leżakami, parasolami i ręcznikami plażowymi bezpłatnie (również na plaży). Goście mogą korzystać także z udogodnień znajdujących się w hotelach Sural Resort i Sural Saray.

Pokoje

Dwuosobowe (DBH) posiadają klimatyzację (sterowana centralnie, czynna w określonych godzinach), TV Sat, radio, telefon, sejf (za opłatą), minibar (za opłatą), suszarkę do włosów, łazienkę z WC, balkon lub taras. Pokoje rodzinne (CBH) są podobnie wyposażone, większe z optycznie wydzieloną sypialnią na piętrze (wejście po schodkach).

Wyżywienie

All inclusive.

Sport i rozrywka

Bezpłatnie: boccia, tenis stołowy, sauna, hammam, fitness, niemotorowe sporty wodne. Sześć razy w tygodniu dzienny i wieczorny program animacyjny.
Za opłatą: bilard, masaże i motorowe sporty wodne.

Informacje dodatkowe

Kategoria lokalna 3 gwiazdki; 131 pokoi; 4 piętra; windy. Karty kredytowe: Visa, MasterCard.

Oferta All Inclusive zawiera

Śniadania, obiady (serwowane są w sasiednich hotelach Sural ok. 200 m dalej lub w snack barze przy plaży) i kolacje w formie bufetu. Po południu przekąski, kawa, herbata, ciasto, lody (15.30 – 17.00). lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe w barach i podczas posiłków w godzinach 10.00 – 00.30. Przekąska wieczorna 24:00-00.30.