Almaz

Opis hotelu

Lokalizacja:

Ok. 250 m od pięknej, piaszczystej plaży, w centrum Yasmine Hammamet, niedaleko nowej Mediny (kasyno, dyskoteka, wesołe miasteczko Carthage Land), port jachtowy, lodowisko, sklepy, restauracje.

Do dyspozycji gości:

Basen odkryty, brodzik dla dzieci, mini basen kryty z podgrzewaną wodą (zimą), restauracja główna, snack bar, lobby bar, kawiarenka mauretańska, barbecue (latem), dyskoteka, mini plac zabaw. Odpłatnie: sklep z pamiątkami, centrum SPA (balneoterapia): masaże, bar na plaży (latem).

Pokoje:

160 pokoi z możliwością dwóch dostawek, klimatyzowanych (sezonowo), z telefonem, łazienką z suszarką, TV-Sat, wszystkie pokoje z balkonem.

Wyżywienie:

HB, All Inclusive. Formuła All inclusive zawiera: śniadanie (06:30-10:00), obiad (12:30-14:30) i kolacja (19:00-21:30) serwowane są w formie bufetu w restauracji głównej.Do obiadu i kolacji podawane jest wino lokalne (białe, czerwone lub różowe), woda mineralna i napoje bezalkoholowe w kubkach plastikowych.Od godz. 16:00 do 18:00 podwieczorek (ciasto dnia, naleśniki) dostępne w berbecue (latem).Wszystkie napoje alkoholowe lokalne (wino, piwo lokalne, thibarine lub cedratine, wódka boukha) i napoje bezalkoholowe oraz woda i zwykła kawa i herbata podawane są w szklankach jednorazowych od 10:00 do 24:00 w barze. All inclusive nie obejmuje: alkoholi nie wymienionych w All Inclusive, napoi w butelkach, soków ze świeżych owoców, kawy espresso i capuccino, sejfu, materacy przy basenie i na plaży, kawiarenki mauretańskiej i baru na plaży.

Plaża:

Ok. 250 m od pięknej, piaszczystej plaży.

Udogodnienia dla dzieci:

Brodzik, plac zabaw.